numara Războinic Anulare turneul de tenis masculin de la budapesta 2018 barcă Pickering Repulsie

Tenis: Bianca Andreescu, eliminată la Wimbledon | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Tenis: Bianca Andreescu, eliminată la Wimbledon | AGERPRES • Actualizează lumea.

Marius Copil, primul titlu după 6 ani. Românul a câştigat turneul ITF de la  Portimao - Eurosport
Marius Copil, primul titlu după 6 ani. Românul a câştigat turneul ITF de la Portimao - Eurosport

S-au stabilit finalele turneelor WTA de la Budapesta și Lausanne, transmise  în direct pe Digi Sport
S-au stabilit finalele turneelor WTA de la Budapesta și Lausanne, transmise în direct pe Digi Sport

Irina Begu s-a retras de la turneul Adelaide International 2

Tenis: Irina Bara, eliminată în optimi de finală la Budapesta (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Bara, eliminată în optimi de finală la Budapesta (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO Mihaela Buzărnescu dezvăluie dificultățile jucătorilor de tenis:  „Dacă nu jucăm, nu câștigăm bani. Totul e o enigmă”
VIDEO Mihaela Buzărnescu dezvăluie dificultățile jucătorilor de tenis: „Dacă nu jucăm, nu câștigăm bani. Totul e o enigmă”

Lista celor mai rapide servicii de tenis - Wikipedia

TENIS: Dragoș Dima s-a calificat în finala de la Budapesta | Secunda Tv

Mihaela Buzărnescu și Irina Kromacheva, vicecampioane la Bastad. Românca,  accidentată, s-a retras înainte de finală
Mihaela Buzărnescu și Irina Kromacheva, vicecampioane la Bastad. Românca, accidentată, s-a retras înainte de finală

Tenis: Statu-quo în fruntea clasamentului ATP, înaintea US Open | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Statu-quo în fruntea clasamentului ATP, înaintea US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ana Bogdan, calificată în finală la Varșovia, a dezvăluit secretul unei  săptămâni perfecte - Eurosport
Ana Bogdan, calificată în finală la Varșovia, a dezvăluit secretul unei săptămâni perfecte - Eurosport

Echipa Feminină A României A încheiat în Sferturi Aventura La Campionatul  Mondial De Tenis De Masă 2018. Tricolorele, Eliminate De Hong Kong |  FOTO&VIDEO | Libertatea
Echipa Feminină A României A încheiat în Sferturi Aventura La Campionatul Mondial De Tenis De Masă 2018. Tricolorele, Eliminate De Hong Kong | FOTO&VIDEO | Libertatea

Care e programul partidei România-Ungaria din Billie Jean King Cup?

Încă două medalii la Campionatele Europene de la Budapesta - Sport Clasic

Marius Copil şi Florin Mergea au fost învinşi în primul tur al probei de  dublu de la Budapesta
Marius Copil şi Florin Mergea au fost învinşi în primul tur al probei de dublu de la Budapesta

Tenis: Irina Bara - stiri

Săptămână bună pentru #2 din tenisul masculin românesc. Dragoș Dima este în  semifinalele Challenger-ului de
Săptămână bună pentru #2 din tenisul masculin românesc. Dragoș Dima este în semifinalele Challenger-ului de

Simona Halep, în sferturi la Wimbledon după 6-1, 6-2 cu Paula Badosa

Australian Open 2021 / ATP: Retrageri de la turneul de Grand Slam. A fost  ales Consiliul Jucătorilor. Echipele admise la ATP Cup | TENISite
Australian Open 2021 / ATP: Retrageri de la turneul de Grand Slam. A fost ales Consiliul Jucătorilor. Echipele admise la ATP Cup | TENISite

Indian Wells 2018: Ce români avem pe tablourile principale de simplu și de  dublu – Tenis, tenis, tenis
Indian Wells 2018: Ce români avem pe tablourile principale de simplu și de dublu – Tenis, tenis, tenis

S-au pus în vânzare biletele pentru turneul WTA de la București » 5 românce  pe tabloul principal
S-au pus în vânzare biletele pentru turneul WTA de la București » 5 românce pe tabloul principal

Sorana Cîrstea a învins-o pe Monica Niculescu și s-a calificat în turul doi  la Indian Wells
Sorana Cîrstea a învins-o pe Monica Niculescu și s-a calificat în turul doi la Indian Wells

Sport | Pagina 7

UPDATE Tenis: Alexander Zverev, exclus de la turneul de la Acapulco după ce  a lovit cu racheta scaunul arbitrului | AGERPRES • Actualizează lumea.
UPDATE Tenis: Alexander Zverev, exclus de la turneul de la Acapulco după ce a lovit cu racheta scaunul arbitrului | AGERPRES • Actualizează lumea.

DORdeSPORT Povestea lui Novak Djokovic, campionul sârb care a întrerupt  supreamația FEDAL - Eurosport
DORdeSPORT Povestea lui Novak Djokovic, campionul sârb care a întrerupt supreamația FEDAL - Eurosport