Fondator Îmi spăl hainele servi turneul de tenis dela montreal 2017 Dependență Amazon Jungle Dictatură

Alexander Zverev l-a învins pe Roger Federer în finala turneului ATP de la  Montreal
Alexander Zverev l-a învins pe Roger Federer în finala turneului ATP de la Montreal

Simona Halep a câştigat Rogers Cup, la Montreal. Victorie superbă în două  seturi cu Madison Keys
Simona Halep a câştigat Rogers Cup, la Montreal. Victorie superbă în două seturi cu Madison Keys

Tenis: Bianca Andreescu, debut victorios la turneul WTA de la Montreal |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Bianca Andreescu, debut victorios la turneul WTA de la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep câștigă finala la Montreal și ajunge la 18 titluri cucerite

Durere, meci întrerupt de ploaie și un "maraton" încheiat prost pentru  Bianca Andreescu, la Montreal | Sport.ro
Durere, meci întrerupt de ploaie și un "maraton" încheiat prost pentru Bianca Andreescu, la Montreal | Sport.ro

Tenis | Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la  Montreal, cu o victorie
Tenis | Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Montreal, cu o victorie

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Descopera ultimele stiri legate de Simona Halep, turneu de tenis |  Wall-Street
Descopera ultimele stiri legate de Simona Halep, turneu de tenis | Wall-Street

WTA Montreal: Simona Halep scapă de adversare de calibru - Încă un forfait  pentru Naomi Osaka - HotNews.ro
WTA Montreal: Simona Halep scapă de adversare de calibru - Încă un forfait pentru Naomi Osaka - HotNews.ro

EXCLUSIV Simona Halep, despre cele 15 turnee câștigate în carieră » Care  este competiția de suflet, unde a câștigat fără să se antreneze și unde are  trofeele
EXCLUSIV Simona Halep, despre cele 15 turnee câștigate în carieră » Care este competiția de suflet, unde a câștigat fără să se antreneze și unde are trofeele

S-au stabilit finalele la Omnium Banque Nationale - Tenis - Pagini Romanesti

HALEP s-a calificat în finala de la Montreal după o semifinală spectaculoasă

Video | Camila Giorgi, campioană la Montreal! Italianca a învins-o pe  Pliskova în finală, 6-3, 7-5
Video | Camila Giorgi, campioană la Montreal! Italianca a învins-o pe Pliskova în finală, 6-3, 7-5

BREAKING Simona Halep a castigat Turneul de la Roma. O mai invita Firea pe  Arena Nationala? - Aktual24
BREAKING Simona Halep a castigat Turneul de la Roma. O mai invita Firea pe Arena Nationala? - Aktual24

Rogers Cup: Alexander Zverev, triumfator in fata lui Roger Federer -  Germanul a castigat al cincilea sau titlu din acest an - HotNews.ro
Rogers Cup: Alexander Zverev, triumfator in fata lui Roger Federer - Germanul a castigat al cincilea sau titlu din acest an - HotNews.ro

LIVE BLOG | Simona Halep, eliminată la WTA Montreal de Danielle Collins, la  capătul unui meci nebun: 6-2, 4-6, 4-6 | Sport.ro
LIVE BLOG | Simona Halep, eliminată la WTA Montreal de Danielle Collins, la capătul unui meci nebun: 6-2, 4-6, 4-6 | Sport.ro

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Rafa Nadal, despre sacrificiile pentru tenis: "Cariera mea a fost  întotdeauna o prioritate" - Eurosport
Rafa Nadal, despre sacrificiile pentru tenis: "Cariera mea a fost întotdeauna o prioritate" - Eurosport

Cinci românce în programul de marţi de la Rogers Cup | Digi24

Halep, șanse mari la Montreal după ce 3 mari jucătoare s-au retras de la  turneul canadian - Eurosport
Halep, șanse mari la Montreal după ce 3 mari jucătoare s-au retras de la turneul canadian - Eurosport

Fabuloasa Simona Halep, fabuloasă finală! Românca are Canada la picioare,  după ce a câștigat al doilea
Fabuloasa Simona Halep, fabuloasă finală! Românca are Canada la picioare, după ce a câștigat al doilea

Simona Halep a învins-o pe Gavrilova şi s-a... | News.ro

Novak Djokovic, nevaccinat contra Covid-19, nu va juca la turneul de la  Montreal | Press Online
Novak Djokovic, nevaccinat contra Covid-19, nu va juca la turneul de la Montreal | Press Online