Scor Ventila sugera turneul de tenis de la toronto din 2016 profesor arbitrage acoperi

Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul  favoritelor la Rogers Cup de la Toronto. Turneul canadian o poate duce  dincolo de bariera de 40.000.000 de dolari
Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul favoritelor la Rogers Cup de la Toronto. Turneul canadian o poate duce dincolo de bariera de 40.000.000 de dolari

Video | Surprize în turneul ATP de la Toronto. Competiția e transmisă ÎN  DIRECT de Digi Sport
Video | Surprize în turneul ATP de la Toronto. Competiția e transmisă ÎN DIRECT de Digi Sport

Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre  româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1
Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1

Simona Halep, reacție după victoria cu Donna Vekic de la WTA Toronto

TRM - Jucătoarea română de tenis, Simona Halep, a devenit campioană la  Toronto (VIDEO)
TRM - Jucătoarea română de tenis, Simona Halep, a devenit campioană la Toronto (VIDEO)

Tenis: Medvedev şi Tsitsipas, semifinalişti la turneul ATP de la Toronto  (Canada) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Medvedev şi Tsitsipas, semifinalişti la turneul ATP de la Toronto (Canada) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ora de start a meciului dintre Simona Halep și Shuai Zhang, din turul 2 al  turneului de la Toronto - Eurosport
Ora de start a meciului dintre Simona Halep și Shuai Zhang, din turul 2 al turneului de la Toronto - Eurosport

Tenis | Halep și-a aflat posibilele adversare de la Toronto - GdS Sport

Tenis: Simona Halep, în sferturile turneului WTA de la Toronto | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, în sferturile turneului WTA de la Toronto | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci  colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea  titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport
Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport

Simona Halep, calificare dramatică în finală la Toronto!

Simona Halep, prima reacție după calificarea în finala de la Toronto: „E  prima finală cu Patrick Mouratoglou”
Simona Halep, prima reacție după calificarea în finala de la Toronto: „E prima finală cu Patrick Mouratoglou”

Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la  Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în optimi la Toronto

Clasamentul banilor în tenis, actualizat după Toronto. Ce trebuie să facă  Simona Halep pentru a o întrece pe Venus - Eurosport
Clasamentul banilor în tenis, actualizat după Toronto. Ce trebuie să facă Simona Halep pentru a o întrece pe Venus - Eurosport

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un  meci-șoc în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Anunț colosal făcut după ce Simona Halep a triumfat la Toronto

Simona Halep a dezvăluit cum a câștigat turneul de la Toronto

Simona Halep e în turul 2 la Toronto! Meci perfect al româncei cu Donna  Vekic la Rogers Cup - Eurosport
Simona Halep e în turul 2 la Toronto! Meci perfect al româncei cu Donna Vekic la Rogers Cup - Eurosport