Madrid Open: An Ascending Tsitsipas Upsets Nadal in Semis; Bertens Wins  Women's Title - The New York Times
Madrid Open: An Ascending Tsitsipas Upsets Nadal in Semis; Bertens Wins Women's Title - The New York Times

HALEP, MADRID | Cum arata si cat costa echipamentul purtat de Simona in  sezonul de zgura. Galerie FOTO | Sport.ro
HALEP, MADRID | Cum arata si cat costa echipamentul purtat de Simona in sezonul de zgura. Galerie FOTO | Sport.ro

Mutua Madrid Open

Osaka, Sakkari claim second-round spots in Madrid

A Look Back At The 2019 Mutua Madrid Open | ATP Tour | Tennis

Video&Foto | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Românca se califică în  ”sferturi” la Madrid după un nou meci excelent
Video&Foto | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Românca se califică în ”sferturi” la Madrid după un nou meci excelent

Simona Halep, prima reacție după eliminarea de la Madrid: „Atunci am intrat  în panică”
Simona Halep, prima reacție după eliminarea de la Madrid: „Atunci am intrat în panică”

Cum arată partea de tablou a Simonei Halep la Madrid după primele meciuri  încheiate - Eurosport
Cum arată partea de tablou a Simonei Halep la Madrid după primele meciuri încheiate - Eurosport

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din  sferturile WTA Madrid
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din sferturile WTA Madrid

Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din  Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro
Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro

Aryna Sabalenka, campioană la Madrid. Primul set în fața numărului 1 WTA  l-a câștigat cu 6-0 | Digi24
Aryna Sabalenka, campioană la Madrid. Primul set în fața numărului 1 WTA l-a câștigat cu 6-0 | Digi24

Naomi Osaka vs. Sara Sorribes Tormo | 2019 Madrid Open Second Round | WTA  Highlights - YouTube
Naomi Osaka vs. Sara Sorribes Tormo | 2019 Madrid Open Second Round | WTA Highlights - YouTube

VIDEO ATP Madrid: Alexander Zverev și Stefanos Tsitsipas, duel în  semifinale / Rezultate și program - HotNews.ro
VIDEO ATP Madrid: Alexander Zverev și Stefanos Tsitsipas, duel în semifinale / Rezultate și program - HotNews.ro

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct  pe Digi Sport. Programul meciurilor
Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct pe Digi Sport. Programul meciurilor

Mutua Madrid Open 2023 | Official tourism website

Video | Irina Begu - Oceane Dodin 1-6, 6-2, 6-4. Românca e în “sferturi” la  Palermo
Video | Irina Begu - Oceane Dodin 1-6, 6-2, 6-4. Românca e în “sferturi” la Palermo

Video | Mihaela Buzărnescu și Alexandra Cadanțu, eliminate de la turneele  WTA Praga și Varșovia! Programul complet al zilei
Video | Mihaela Buzărnescu și Alexandra Cadanțu, eliminate de la turneele WTA Praga și Varșovia! Programul complet al zilei

VIDEO WTA Madrid: Simona Halep, în optimi - Eleva lui Patrick Mouratoglou,  evoluție entuziasmantă cu Paula Badosa, principala favorită - HotNews.ro
VIDEO WTA Madrid: Simona Halep, în optimi - Eleva lui Patrick Mouratoglou, evoluție entuziasmantă cu Paula Badosa, principala favorită - HotNews.ro

Madrid Open 2019: Novak Djokovic, Roger Federer, Rafael Nadal Win on  Thursday | News, Scores, Highlights, Stats, and Rumors | Bleacher Report
Madrid Open 2019: Novak Djokovic, Roger Federer, Rafael Nadal Win on Thursday | News, Scores, Highlights, Stats, and Rumors | Bleacher Report

Surprizele zilei la turneul Mutua Madrid Open 2019. Simona Halep scapă de o  rivală periculoasă | Digi24
Surprizele zilei la turneul Mutua Madrid Open 2019. Simona Halep scapă de o rivală periculoasă | Digi24

Rafael Nadal Arrives In Madrid With Sights Set On Sixth Title | ATP Tour |  Tennis
Rafael Nadal Arrives In Madrid With Sights Set On Sixth Title | ATP Tour | Tennis

Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție  spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia
Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia

Mutua Madrid Open 2019: Nadal keeps getting better in Madrid | MARCA in  English
Mutua Madrid Open 2019: Nadal keeps getting better in Madrid | MARCA in English