În al doilea rând lup Vorbeste mai tare tenis halep azi live 16 iunie 2019 arunca praf în ochi întrerupe scurta

Simona Halep s-a încoronat din nou campioană la Openul Canadei!

Simona Halep – Katerina Siniakova, Live Video Online, de la ora 17:30

Simona Halep, favorită certă să câștige turneul pe iarbă de la Birmingham,  care debutează luni
Simona Halep, favorită certă să câștige turneul pe iarbă de la Birmingham, care debutează luni

Simona Halep - Magdalena Frech 6-4, 6-1. Halep ajunge pentru a cincea oară  în carieră în optimile turneului de la Wimbledon | Sport.ro
Simona Halep - Magdalena Frech 6-4, 6-1. Halep ajunge pentru a cincea oară în carieră în optimile turneului de la Wimbledon | Sport.ro

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

SIMONA HALEP LA ROLAND GARROS | Cu cine va juca Simona in sferturile de  finala, dupa ce a pulverizat-o pe pustoaica Swiatek | Sport.ro
SIMONA HALEP LA ROLAND GARROS | Cu cine va juca Simona in sferturile de finala, dupa ce a pulverizat-o pe pustoaica Swiatek | Sport.ro

Simona Halep, în pericol: ce se întâmplă dacă nu va lua startul la Wimbledon

Simona Halep - Elina Svitolina Turneul Campioanelor Live Stream Video si  Text | Antena 1
Simona Halep - Elina Svitolina Turneul Campioanelor Live Stream Video si Text | Antena 1

VIDEO Roland Garros: Simona Halep vs Iga Swiatek 6-1, 6-0 / Demonstrație de  tenis - Halep, în sferturi după o victorie în 45 de minute - HotNews.ro
VIDEO Roland Garros: Simona Halep vs Iga Swiatek 6-1, 6-0 / Demonstrație de tenis - Halep, în sferturi după o victorie în 45 de minute - HotNews.ro

Simona Halep, Mare Șlem înainte de Mare Șlem » Tabloul stelar la turneul de  la Eastbourne
Simona Halep, Mare Șlem înainte de Mare Șlem » Tabloul stelar la turneul de la Eastbourne

simona halep - citeste toate articolele despre simona halep | Pagina 1 din  31 | Antena 1
simona halep - citeste toate articolele despre simona halep | Pagina 1 din 31 | Antena 1

Bute, laude pentru Simona Halep: "E acolo, langa Hagi si Nadia! Eu nu ma  compar cu ei!" | Sport.ro
Bute, laude pentru Simona Halep: "E acolo, langa Hagi si Nadia! Eu nu ma compar cu ei!" | Sport.ro

live-simona-halep-vs-serena-williams-meciul-anului-finala-la-wimbledon-2019  - tenisdecamp.ro
live-simona-halep-vs-serena-williams-meciul-anului-finala-la-wimbledon-2019 - tenisdecamp.ro

Daniel Dobre, antrenorul Simonei Halep, i-a lăsat mască pe britanici

Simona Halep debutează cu victorie în sezonul de iarbă și e în optimi la  Birmingham! Următoarea adversară
Simona Halep debutează cu victorie în sezonul de iarbă și e în optimi la Birmingham! Următoarea adversară

Semifinalele de la Birmingham, amânate de ploaie: Simona Halep și Sorana  Cîrstea ar putea juca câte 2 meciuri duminică | Sport.ro
Semifinalele de la Birmingham, amânate de ploaie: Simona Halep și Sorana Cîrstea ar putea juca câte 2 meciuri duminică | Sport.ro

Simona Halep - Ajla Tomljanovic LIVE, turul I la Roland Garros 2019

Simona Halep, victorie în primul meci jucat pe iarbă, după 3 ani: numele  adversarei pe care o va înfrunta în optimile turneului de la Birmingham |  Sport.ro
Simona Halep, victorie în primul meci jucat pe iarbă, după 3 ani: numele adversarei pe care o va înfrunta în optimile turneului de la Birmingham | Sport.ro

Cât de mult poate urca Simona Halep în clasamentul WTA după turneul de la  Montreal - Eurosport
Cât de mult poate urca Simona Halep în clasamentul WTA după turneul de la Montreal - Eurosport

Simona Halep, victorie fulger cu Harriet Dart » E în sferturi la Birmingham  după o victorie într-o oră și 2 minute
Simona Halep, victorie fulger cu Harriet Dart » E în sferturi la Birmingham după o victorie într-o oră și 2 minute

Programul zilei de vineri la Birmingham: când joacă Simona Halep și Sorana  Cîrstea
Programul zilei de vineri la Birmingham: când joacă Simona Halep și Sorana Cîrstea