lumina soarelui Asociat Excremente tenis budapesta irina begu azi Spre deosebire de Minte dezinfectant

wta budapesta - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
wta budapesta - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Irina în finală! Cu o altă victorie grozavă, Irina Begu e în finala de la  Cleveland, prima după patru ani - Treizecizero
Irina în finală! Cu o altă victorie grozavă, Irina Begu e în finala de la Cleveland, prima după patru ani - Treizecizero

Irina Begu s-a retras de la turneul Adelaide International 2

Ana Bogdan s-a calificat în turul doi la Budapesta - Stirileprotv.ro

Irina Begu, cea mai în formă româncă din WTA. Învingătoare la București,  s-a mutat la Budapesta. Cu cine joacă marți în primul tur
Irina Begu, cea mai în formă româncă din WTA. Învingătoare la București, s-a mutat la Budapesta. Cu cine joacă marți în primul tur

Irina Begu pierde o finală strânsă la Cleveland, dar jocul ei din turneu și  revenirea la un nivel înalt înseamnă un câștig enorm - Treizecizero
Irina Begu pierde o finală strânsă la Cleveland, dar jocul ei din turneu și revenirea la un nivel înalt înseamnă un câștig enorm - Treizecizero

Dezvăluirile Irinei Begu după cazul de dopaj al Simonei Halep

Irina Begu a câștigat turneul de la Palermo, după ce în semifinale a avut  parte de un meci infernal | Digi24
Irina Begu a câștigat turneul de la Palermo, după ce în semifinale a avut parte de un meci infernal | Digi24

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Irina Begu, eliminată încă din primul tur la Budapesta - spotmedia.ro

Irina Begu a cucerit trofeul turneului Țiriac Foundation Trophy -  spotmedia.ro
Irina Begu a cucerit trofeul turneului Țiriac Foundation Trophy - spotmedia.ro

WTA Budapesta: Irina Begu, eliminată în sferturi - Vondrousova a revenit de  la 0-1 la seturi - HotNews.ro
WTA Budapesta: Irina Begu, eliminată în sferturi - Vondrousova a revenit de la 0-1 la seturi - HotNews.ro

Tenis: Irina-Camelia Begu - stiri

Irina Begu, în optimi la Budapesta, dupa o victorie in trei seturi

Tenis: Irina Begu a câştigat Ţiriac Foundation Trophy (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu a câştigat Ţiriac Foundation Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu - Anastasia Potapova 4-6, 2-6, în “optimi” la Lausanne. Românca  era a doua favorită a competiției
Irina Begu - Anastasia Potapova 4-6, 2-6, în “optimi” la Lausanne. Românca era a doua favorită a competiției

Video | Irina Bara - Sara Errani 4-6, 7-5, 6-2 în turul 2 de la WTA  Budapesta. Irina Begu, eliminată
Video | Irina Bara - Sara Errani 4-6, 7-5, 6-2 în turul 2 de la WTA Budapesta. Irina Begu, eliminată

WTA BUDAPESTA // Înfrângeri dureroase pentru Irina Begu și Sorana Cîrstea!  Au ratat la limită semifinala de la Budapesta
WTA BUDAPESTA // Înfrângeri dureroase pentru Irina Begu și Sorana Cîrstea! Au ratat la limită semifinala de la Budapesta

Video | Begu - Vondrousova și Cîrstea - Potapova, în

Irina Begu a scris istorie. Sportiva a reușit o performanță greu de egalat  – Evenimentul Zilei
Irina Begu a scris istorie. Sportiva a reușit o performanță greu de egalat – Evenimentul Zilei

WTA Dubai: Irina Begu, eliminată în primul tur la simplu, dar calificată în  turul secund la dublu – Tenis, tenis, tenis
WTA Dubai: Irina Begu, eliminată în primul tur la simplu, dar calificată în turul secund la dublu – Tenis, tenis, tenis

Irina Begu debutează cu victorie la Budapesta, revenind de la 3-6, 0-2 în  duelul
Irina Begu debutează cu victorie la Budapesta, revenind de la 3-6, 0-2 în duelul

Irina Begu – Petra Kvitova, in sferturi, la Madrid, astazi de la ora 17:30  – Q Magazine
Irina Begu – Petra Kvitova, in sferturi, la Madrid, astazi de la ora 17:30 – Q Magazine

Irina Begu trece de Rodina, se alătură Soranei Cîrstea în sferturi la  Budapesta - Treizecizero
Irina Begu trece de Rodina, se alătură Soranei Cîrstea în sferturi la Budapesta - Treizecizero