Strada Lionel Green ierarhie Cale scor tenis madrid la dublu fete vrăjitoare A juca jocuri sportive reptile

Tenis / Medeea Fereștean și Andreea Olariu, campioanele Memorialului Slavoj  Greblo din Croația, la dublu | Cuget Liber
Tenis / Medeea Fereștean și Andreea Olariu, campioanele Memorialului Slavoj Greblo din Croația, la dublu | Cuget Liber

Tecău şi Rojer strălucesc la Madrid: Victorie dramatică la dublu! Câte  meciuri ar trebui să mai câştige pentru a lua trofeul | adevarul.ro
Tecău şi Rojer strălucesc la Madrid: Victorie dramatică la dublu! Câte meciuri ar trebui să mai câştige pentru a lua trofeul | adevarul.ro

Ziarul Timpul - TENIS - Madrid Open: HALEP, BEGU și CÎRSTEA continuă la  simplu, TECĂU a fost eliminat la dublu
Ziarul Timpul - TENIS - Madrid Open: HALEP, BEGU și CÎRSTEA continuă la simplu, TECĂU a fost eliminat la dublu

Cori Gauff (18 ani) a pierdut și la simplu, și la dublu, în finalele Roland  Garros, dar a devenit milionară în euro pentru cele două performanțe |  Sport.ro
Cori Gauff (18 ani) a pierdut și la simplu, și la dublu, în finalele Roland Garros, dar a devenit milionară în euro pentru cele două performanțe | Sport.ro

Ons Jabeur e în marea finală la Madrid! Parcurs fabulos pentru jucătoarea  care a eliminat-o pe Simona Halep - Eurosport
Ons Jabeur e în marea finală la Madrid! Parcurs fabulos pentru jucătoarea care a eliminat-o pe Simona Halep - Eurosport

Campionatul European de tenis de masă. Bernadette Szocs a luat aurul după o  finală cu Samara și Dragoman. Adina Diaconu, medaliată cu bronz - Fanatik.ro
Campionatul European de tenis de masă. Bernadette Szocs a luat aurul după o finală cu Samara și Dragoman. Adina Diaconu, medaliată cu bronz - Fanatik.ro

Video | Monica Niculescu și Caroline Dolehide, învinse în finala de dublu  de la Nottingham
Video | Monica Niculescu și Caroline Dolehide, învinse în finala de dublu de la Nottingham

Barbora Krejcikova, în echipă cu Katerina... | News.ro

România - Ungaria 4-0. Monica Niculescu și Jaqueline Cristian se impun la  dublu. „Tricolorele” s-au calificat în play-off-ul Billie Jean King Cup
România - Ungaria 4-0. Monica Niculescu și Jaqueline Cristian se impun la dublu. „Tricolorele” s-au calificat în play-off-ul Billie Jean King Cup

Mutua Madrid Open 2022 - Tenis știri & rezultate - Eurosport

Iga Swiatek, campioană la US Open, după o finală de calitate, cu Ons Jabeur  - Eurosport
Iga Swiatek, campioană la US Open, după o finală de calitate, cu Ons Jabeur - Eurosport

Roger Federer - Wikipedia

Madrid, raiul romanilor în tenis!

Petra Kvitova a castigat FINALA de la Madrid! S-a impus fara probleme in  doua seturi, 6-1; 6-2 | Sport.ro
Petra Kvitova a castigat FINALA de la Madrid! S-a impus fara probleme in doua seturi, 6-1; 6-2 | Sport.ro

US Open: Dueluri interesante în optimile feminine - Doar patru jucătoare  din TOP 10 WTA mai sunt în competiție - HotNews.ro
US Open: Dueluri interesante în optimile feminine - Doar patru jucătoare din TOP 10 WTA mai sunt în competiție - HotNews.ro

Simona Halep - Kiki Bertens, finala Madrid Open 2019, un meci al nervilor  tari | Digi24
Simona Halep - Kiki Bertens, finala Madrid Open 2019, un meci al nervilor tari | Digi24

Madrid Open (tenis) - Wikipedia

VIDEO Jessica Pegula, în finală la WTA Madrid - HotNews.ro

Irina Begu, victorie uluitoare la Sankt Petersburg! Set la 0 în fața Petrei  Kvitova!
Irina Begu, victorie uluitoare la Sankt Petersburg! Set la 0 în fața Petrei Kvitova!

România câștigă cu Cehia în deplasare și se califică în semifinalele Fed  Cup! Ce rezultat formidabil pentru tenisul românesc! - Treizecizero
România câștigă cu Cehia în deplasare și se califică în semifinalele Fed Cup! Ce rezultat formidabil pentru tenisul românesc! - Treizecizero

Polonia - România 4-0, în Billie Jean King Cup. Andreea Prisăcariu, nicio  șansă cu Iga Swiatek + înfrângere și la dublu!
Polonia - România 4-0, în Billie Jean King Cup. Andreea Prisăcariu, nicio șansă cu Iga Swiatek + înfrângere și la dublu!

S-a dat și ultimul trofeu la Wimbledon! Cine a câștigat finala feminină de  dublu
S-a dat și ultimul trofeu la Wimbledon! Cine a câștigat finala feminină de dublu

Rezultate Pagina 89 pentru Tenis | Libertatea

Toate rezultatele înregistrate marți la turneul WTA de la Roma. Elise  Mertens și Sloane Stephens au fost eliminate
Toate rezultatele înregistrate marți la turneul WTA de la Roma. Elise Mertens și Sloane Stephens au fost eliminate