Serios Pamflet spini rezultat cfr astra Uimitor cerere James Dyson

CFR Cluj, în pericol să îşi piardă titlul de campioană. Echipa lui Dan  Petrescu s-a încurcat cu Astra, iar Craiova e lider în Liga 1. Patru goluri  marcate la Giurgiu | VIDEO
CFR Cluj, în pericol să îşi piardă titlul de campioană. Echipa lui Dan Petrescu s-a încurcat cu Astra, iar Craiova e lider în Liga 1. Patru goluri marcate la Giurgiu | VIDEO

CFR Cluj - Astra 1-1! Campioana pierde teren în lupta pentru titlu. Omrani  putea aduce victoria
CFR Cluj - Astra 1-1! Campioana pierde teren în lupta pentru titlu. Omrani putea aduce victoria

FC Botoșani – CFR Cluj 2-1| Echipa lui Dan Petrescu poate pierde primul loc  - Eurosport
FC Botoșani – CFR Cluj 2-1| Echipa lui Dan Petrescu poate pierde primul loc - Eurosport

CFR - Astra. Între campioane - Știri - LPF

Video | CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o  înfrângere! Sibienii au dat lovitura în prelungiri
Video | CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o înfrângere! Sibienii au dat lovitura în prelungiri

Astra – CFR Cluj | tribunacfrblog

ASTRA - CFR CLUJ 1-2! Tucudean si Moutinho au inscris pentru CFR! Zoua a  punctat pentru Astra care a avut si un gol anulat in prima repriza |  Sport.ro
ASTRA - CFR CLUJ 1-2! Tucudean si Moutinho au inscris pentru CFR! Zoua a punctat pentru Astra care a avut si un gol anulat in prima repriza | Sport.ro

Șumudică a realizat, azi, poate cel mai important transfer de când e la CFR  Cluj! - Eurosport
Șumudică a realizat, azi, poate cel mai important transfer de când e la CFR Cluj! - Eurosport

CFR Cluj - Astra 1-0. Debut cu victorie pentru Dan Petrescu la CFR

CFR CLUJ - ASTRA, LIVE SCORE. ”E un MECI VITAL” | DCNews

N-avem condiții, suntem săraci” Concluzia dură trasă de un fost campion al  României, după CFR - Astra
N-avem condiții, suntem săraci” Concluzia dură trasă de un fost campion al României, după CFR - Astra

Alex Ioniță revine la Astra Giurgiu! CFR Cluj a anunțat împrumutul  atacantului - Eurosport
Alex Ioniță revine la Astra Giurgiu! CFR Cluj a anunțat împrumutul atacantului - Eurosport

Liga 2 ǀ Rezultate din play-out: FC Buzău, victorie necruţătoare contra  retrogradatei Astra
Liga 2 ǀ Rezultate din play-out: FC Buzău, victorie necruţătoare contra retrogradatei Astra

VIDEO CFR - ASTRA 1-1. Clujenii, cu moralul la pământ. Deac: E clar că nu  mai suntem echipa de anul trecut
VIDEO CFR - ASTRA 1-1. Clujenii, cu moralul la pământ. Deac: E clar că nu mai suntem echipa de anul trecut

CFR Cluj - Wikipedia

Cronică | Păun, șterge-ți lacrimile! Mijlocașul care a plâns la Sevilla  pentru golul anulat a fost decisiv în CFR - Astra. Clujenii sunt iar lideri
Cronică | Păun, șterge-ți lacrimile! Mijlocașul care a plâns la Sevilla pentru golul anulat a fost decisiv în CFR - Astra. Clujenii sunt iar lideri

CFR Cluj - UTA 0-0, în etapa cu numărul 25 a Ligii 1 | Campioana se încurcă  din nou și îi mai dă o șansă lui FCSB să se apropie de primul
CFR Cluj - UTA 0-0, în etapa cu numărul 25 a Ligii 1 | Campioana se încurcă din nou și îi mai dă o șansă lui FCSB să se apropie de primul

Astra - CFR Cluj 2-2. Craiova, favorită la titlu!

CRAIOVA 1-0 ASTRA! Oltenii se mentin la 4 puncte de CFR Cluj! Koljic a  marcat golul decisiv in minutul 18! | Sport.ro
CRAIOVA 1-0 ASTRA! Oltenii se mentin la 4 puncte de CFR Cluj! Koljic a marcat golul decisiv in minutul 18! | Sport.ro

astra cfr cluj rezultat - Citeste toate articolele despre astra cfr cluj  rezultat
astra cfr cluj rezultat - Citeste toate articolele despre astra cfr cluj rezultat

CFR 1907 | INTRAREA LIBERA LA MECIUL CU ASTRA!

CFR - ASTRA 1-0 // Nervi după finalul meciului: „Pe teren ne mâncăm unul pe  celălalt” + Ce rezultat așteaptă campioana la FCSB - Craiova
CFR - ASTRA 1-0 // Nervi după finalul meciului: „Pe teren ne mâncăm unul pe celălalt” + Ce rezultat așteaptă campioana la FCSB - Craiova