Home

membru Interior lut prelungiri baschet Acord deconectat Pe punctul de

Echipa de baschet feminin a cedat la Târgu Mureș după două reprize de  prelungiri - "U" Cluj 1919
Echipa de baschet feminin a cedat la Târgu Mureș după două reprize de prelungiri - "U" Cluj 1919

Los Angeles Lakers, a doua victorie consecutivă în prelungiri - Baschet.ro  | Totul despre Baschet
Los Angeles Lakers, a doua victorie consecutivă în prelungiri - Baschet.ro | Totul despre Baschet

Baschet | Sport Galati

Debut cu victorie pentru CSM Ploieşti, în Liga Naţională de Baschet –  Ziarul Prahova
Debut cu victorie pentru CSM Ploieşti, în Liga Naţională de Baschet – Ziarul Prahova

Baschet SCM Timisoara - Președintele secției de baschet, Ilie Tritoiu, este  invitat la emisiunea In Prelungiri- TVR Timisoara. Îl puteți urmări,  astăzi, de la ora 19,00, la TVR Timisoara și sâmbătă, de
Baschet SCM Timisoara - Președintele secției de baschet, Ilie Tritoiu, este invitat la emisiunea In Prelungiri- TVR Timisoara. Îl puteți urmări, astăzi, de la ora 19,00, la TVR Timisoara și sâmbătă, de

Franța învinge Turcia după prelungiri într-un meci de senzație în  deschiderea fazelor eliminatorii la EuroBasket 2022 - United Hoops România
Franța învinge Turcia după prelungiri într-un meci de senzație în deschiderea fazelor eliminatorii la EuroBasket 2022 - United Hoops România

Echipa de baschet masculin, victorie în prelungiri la Mediaş: 88-86! | CSM  Ploiesti
Echipa de baschet masculin, victorie în prelungiri la Mediaş: 88-86! | CSM Ploiesti

VIDEO - CSU pierde dramatic în Cupă cu U Cluj. Sibienii au cedat în  prelungiri
VIDEO - CSU pierde dramatic în Cupă cu U Cluj. Sibienii au cedat în prelungiri

CSU Sibiu se impune în prelungiri în disputa de la Galați - Baschet.ro |  Totul despre Baschet
CSU Sibiu se impune în prelungiri în disputa de la Galați - Baschet.ro | Totul despre Baschet

Baschet: Craiova pierde după o repriză de prelungiri la Cluj-Napoca -  Sportul Doljean
Baschet: Craiova pierde după o repriză de prelungiri la Cluj-Napoca - Sportul Doljean

Victorie in prelungiri, 101-91! Campioana Romaniei la baschet, CSM...

Romania cedeaza in prelungiri in fata Ucrainei la FIBA 3x3 U23 World Cup de  la Circ
Romania cedeaza in prelungiri in fata Ucrainei la FIBA 3x3 U23 World Cup de la Circ

Baschet, Divizia A (m) – SCM Craiova a pierdut în prelungiri derby-ul  Olteniei | Cuvântul Libertăţii
Baschet, Divizia A (m) – SCM Craiova a pierdut în prelungiri derby-ul Olteniei | Cuvântul Libertăţii

Specialiştii prelungirilor: echipa de baschet seniori câştigă în „overtime”  (şi) la Focşani! | CSM Ploiesti
Specialiştii prelungirilor: echipa de baschet seniori câştigă în „overtime” (şi) la Focşani! | CSM Ploiesti

Baschet: Phoenix CSU Simona Halep a trecut de BC Sirius Tg. Mureş după  prelungiri
Baschet: Phoenix CSU Simona Halep a trecut de BC Sirius Tg. Mureş după prelungiri

Baschet - Wikipedia

VIDEO Germania - Spania 76-77. Gazdele au ratat ultima aruncare liberă, ce  putea trimite meciul în prelungiri!
VIDEO Germania - Spania 76-77. Gazdele au ratat ultima aruncare liberă, ce putea trimite meciul în prelungiri!

BASCHETUL: CE ESTE, CUM SE JOACĂ, REGULI DE URMAT

FC Argeş Baschet, victorie neaşteptat de dificilă, după prelungiri, cu nou  promovata CSM Târgu-Mureş
FC Argeş Baschet, victorie neaşteptat de dificilă, după prelungiri, cu nou promovata CSM Târgu-Mureş

Baschet masculin: CSO Voluntari, victorie după prelungiri cu Dinamo, în  campionat | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculin: CSO Voluntari, victorie după prelungiri cu Dinamo, în campionat | AGERPRES • Actualizează lumea.

Spania - Argentina, finala Campionatului Mondial de baschet - Eurosport

Victorie în prelungiri pentru baschetbalistele lui "U" Cluj împotriva  Rapidului -
Victorie în prelungiri pentru baschetbalistele lui "U" Cluj împotriva Rapidului -

BASCHET. Victorie în prelungiri pentru CSM-CSU Oradea: 93-75 cu Dinamo |  Digi24
BASCHET. Victorie în prelungiri pentru CSM-CSU Oradea: 93-75 cu Dinamo | Digi24

LIGA NAȚIONALĂ - Sirius Târgu Mureș a pierdut în prelungiri, după un meci  dramatic, cu Phoenix Constanța - msnews
LIGA NAȚIONALĂ - Sirius Târgu Mureș a pierdut în prelungiri, după un meci dramatic, cu Phoenix Constanța - msnews