A desena metropolitan Iminent nogomet krka krsko încheietoare baie șoarece sau șobolan

2. SNL: Krčani izgubili, Brežičani v Kopru do točke

AVDIO&FOTO: Nogomet v Krškem med dvema ognjema | Radio Krka – Dolenjska v  srcu
AVDIO&FOTO: Nogomet v Krškem med dvema ognjema | Radio Krka – Dolenjska v srcu

Krka na drugo mesto; zmagale tudi Brežice, Krško z remijem | Dolenjski list

Triglav našel pot iz krize, zmagi za Bistrico in Krško - Sportklub

NK Krško - ⚽ REZULTATI TEKEM ⚽ NK Krško : NK Krka 2:3 Strelca za Krško sta  bila Radić in Pamić | Facebook
NK Krško - ⚽ REZULTATI TEKEM ⚽ NK Krško : NK Krka 2:3 Strelca za Krško sta bila Radić in Pamić | Facebook

Krka spomladanski niz brez poraza podaljšala tudi v Ajdovščini, Krško  dobilo posavski derbi za obstanek
Krka spomladanski niz brez poraza podaljšala tudi v Ajdovščini, Krško dobilo posavski derbi za obstanek

Krka vse bolj oddaljena od obstanka

Pred tekmo: Krško - Krka

Ekipa24.si - 15. krog PLTS: Krka premagala Krško, ki je zdaj povsem na repu

NK Krka - NAGRADNA IGRA !!! Med vsemi, ki boste opravili nalogo in si  seveda v živo ogledali jutrišnji derbi med NK KRKA ter NK Krško bomo med  polčasom izžrebali srečneža, ki
NK Krka - NAGRADNA IGRA !!! Med vsemi, ki boste opravili nalogo in si seveda v živo ogledali jutrišnji derbi med NK KRKA ter NK Krško bomo med polčasom izžrebali srečneža, ki

Krka izločila Krško | Dnevnik

Nogometna zveza Slovenije - Krka - Krško 3:2; 2. krog Pokala Slovenije  2017/18 | Facebook | By Nogometna zveza Slovenije | Napeto tekmo v Novem  mestu so odločili podaljški, natančneje Luka Kambič,
Nogometna zveza Slovenije - Krka - Krško 3:2; 2. krog Pokala Slovenije 2017/18 | Facebook | By Nogometna zveza Slovenije | Napeto tekmo v Novem mestu so odločili podaljški, natančneje Luka Kambič,

NK Krka - NK Krško 1:1 | Radio Krka – Dolenjska v srcu