Etna generaţie nesăbuit meciurile de tenis de la doha 2018 la dublu Distinge Aborda neplăcut

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 296 din 678 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 296 din 678 | Prosport

VIDEO ​WTA Doha: Petra Kvitova, in finala - Meci electrizant de doua ore si  35 de minute impotriva Carolinei Wozniacki - HotNews.ro
VIDEO ​WTA Doha: Petra Kvitova, in finala - Meci electrizant de doua ore si 35 de minute impotriva Carolinei Wozniacki - HotNews.ro

Mihaela Buzărnescu a fost învinsă în optimile de finală la Doha | Digi24

Simona Halep vs Monica Niculescu, meci spectaculos la dublu la Miami Open  2019 | Digi24
Simona Halep vs Monica Niculescu, meci spectaculos la dublu la Miami Open 2019 | Digi24

Tenis: Monica Niculescu şi Irina Bara au pierdut în proba de dublu la Doha  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Monica Niculescu şi Irina Bara au pierdut în proba de dublu la Doha (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mihaela Buzărnescu, eliminată și la dublu în turneul de la Doha

Irina Begu, accidentată, s-a retras din proba de... | News.ro

Zi nefastă pentru românce la Doha: Halep și Begu, eliminate în primul tur

Jaqueline Cristian şi Anna Bondar s-au calificat în optimile probei de dublu  la Doha
Jaqueline Cristian şi Anna Bondar s-au calificat în optimile probei de dublu la Doha

Ce urmează pentru Simona Halep, după înfrângerile de la Dubai și Doha! Când  revine în circuit
Ce urmează pentru Simona Halep, după înfrângerile de la Dubai și Doha! Când revine în circuit

Simona Halep, la Doha: ”Abia aștept să joc cu noul echipament” – Tenis,  tenis, tenis
Simona Halep, la Doha: ”Abia aștept să joc cu noul echipament” – Tenis, tenis, tenis

ATP Qatar Open 2019: Marius Copil și Horia Tecău fac pereche la dublu. La  simplu, Copil ar putea juca împotriva lui Djokovic – Tenis, tenis, tenis
ATP Qatar Open 2019: Marius Copil și Horia Tecău fac pereche la dublu. La simplu, Copil ar putea juca împotriva lui Djokovic – Tenis, tenis, tenis

Victoria Azarenka, dezlănțuită la Doha! I-a transmis adversarei că are  nevoie de un psihiatru - Eurosport
Victoria Azarenka, dezlănțuită la Doha! I-a transmis adversarei că are nevoie de un psihiatru - Eurosport

Horia Tecău s-a oprit în semifinalele probei de dublu de la Doha

VIDEO WTA Doha: Simona Halep vs Anastasija Sevastova 6-4, 6-3/ Halep,  calificare la pas in sferturi - Aproape de nivelul maxim - HotNews.ro
VIDEO WTA Doha: Simona Halep vs Anastasija Sevastova 6-4, 6-3/ Halep, calificare la pas in sferturi - Aproape de nivelul maxim - HotNews.ro

Tenis: Raluca Olaru şi Nadia Kicenok, calificate în sferturile probei de  dublu la Moscova | replicaonline.ro
Tenis: Raluca Olaru şi Nadia Kicenok, calificate în sferturile probei de dublu la Moscova | replicaonline.ro

FRTM
FRTM

Mergea și Inglot, eliminaţi în sferturile turneului de la Doha

Tenis / Jaqueline Cristian, în optimile de finală ale turneului WTA de la  Doha, în proba de dublu | Cuget Liber
Tenis / Jaqueline Cristian, în optimile de finală ale turneului WTA de la Doha, în proba de dublu | Cuget Liber

Monica Niculescu, revenire senzațională la Doha și victorie în fața  Magdalenei Rybarikova
Monica Niculescu, revenire senzațională la Doha și victorie în fața Magdalenei Rybarikova

Jaqueline Cristian şi Anna Bondar au trecut de primul tur de la Doha

Tenis: Simona Halep, calificata la mare lupta in semifinalele turneului WTA  de la Doha - ZiarMM
Tenis: Simona Halep, calificata la mare lupta in semifinalele turneului WTA de la Doha - ZiarMM

Cinci românce pe tabloul principal la Doha. Niculescu are o adversară de  coșmar | Digi24
Cinci românce pe tabloul principal la Doha. Niculescu are o adversară de coșmar | Digi24