Home

Comorama reciclare Sări meciul liverpool Modificări de la Purcel Stereotip

Liverpool - Burnley 2-0. Două meciuri, două victorii fără gol primit pentru  Liverpool în startul sezonului
Liverpool - Burnley 2-0. Două meciuri, două victorii fără gol primit pentru Liverpool în startul sezonului

VIDEO | Inter - Liverpool 0-2. Salah şi Firmino au rezolvat meciul!  Salzburg - Bayern 1-1. Coman i-a salvat pe bavarezi în minutul 90
VIDEO | Inter - Liverpool 0-2. Salah şi Firmino au rezolvat meciul! Salzburg - Bayern 1-1. Coman i-a salvat pe bavarezi în minutul 90

Anchetă a poliţiei britanice, după ce o fată a fost rănită la meciul  Manchester City – Liverpool
Anchetă a poliţiei britanice, după ce o fată a fost rănită la meciul Manchester City – Liverpool

Liverpool cere anchetarea finalei UCL după ce meciul a fost întârziat peste  30 de minute din cauza „problemelor de securitate” | Digi24
Liverpool cere anchetarea finalei UCL după ce meciul a fost întârziat peste 30 de minute din cauza „problemelor de securitate” | Digi24

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Villarreal - Liverpool: Echipa  lui Klopp, aproape de o nouă finală
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Villarreal - Liverpool: Echipa lui Klopp, aproape de o nouă finală

Chelsea - Liverpool 2-2. Supermeci în Premier League

Jucătorii lui Liverpool au primit INTERZIS în Germania pentru meciul cu RB  Leipzig din optimile de finală ale Ligii Campionilor | DCNews
Jucătorii lui Liverpool au primit INTERZIS în Germania pentru meciul cu RB Leipzig din optimile de finală ale Ligii Campionilor | DCNews

Champions League: Liverpool, cu un pas în finală după ce a dominat meciul  cu Villarreal
Champions League: Liverpool, cu un pas în finală după ce a dominat meciul cu Villarreal

Meciul Liverpool și Man City - previzualizare și informații TV globale

Cine transmite la TV meciul Liverpool - Chelsea, în Supercupa Europei -  Playtech Știri
Cine transmite la TV meciul Liverpool - Chelsea, în Supercupa Europei - Playtech Știri

Scor șocant în Liverpool - Bournemouth!

FANION DE LA MECIUL DIN CUPA UEFA RAPID-FC LIVERPOOL - FC Rapid 1923

Liverpool nu se poate baza pe 3 jucători la meciul cu Midtjylland din  Champions League
Liverpool nu se poate baza pe 3 jucători la meciul cu Midtjylland din Champions League

Video | Liverpool - Leicester 2-1. N-a marcat niciun jucător al  "cormoranilor". Faes, două autogoluri. West Ham - Brentford 0-2
Video | Liverpool - Leicester 2-1. N-a marcat niciun jucător al "cormoranilor". Faes, două autogoluri. West Ham - Brentford 0-2

Liverpool, victorie uriașă la Tottenham, într-un meci cu final incendiar.  Salah, eroul "Cormoranilor" - Eurosport
Liverpool, victorie uriașă la Tottenham, într-un meci cu final incendiar. Salah, eroul "Cormoranilor" - Eurosport

Liverpool a învins-o pe Manchester City în Community Shield - Sport Alert

Cine transmite la TV meciul Liverpool - AC Milan, din faza grupelor  Champions League - Playsport
Cine transmite la TV meciul Liverpool - AC Milan, din faza grupelor Champions League - Playsport

Incredibil! Alisson Becker, portarul lui Liverpool, a înscris golul  victoriei în meciul cu West Bromwich Albion.
Incredibil! Alisson Becker, portarul lui Liverpool, a înscris golul victoriei în meciul cu West Bromwich Albion.

Real Madrid a rezistat la Liverpool, Man. City a învins şi la Dortmund! Cum  arată semifinalele Ligii Campionilor | adevarul.ro
Real Madrid a rezistat la Liverpool, Man. City a învins şi la Dortmund! Cum arată semifinalele Ligii Campionilor | adevarul.ro

VIDEO Liverpool și Manchester City, remiză spectaculoasă în Premier League  - HotNews.ro
VIDEO Liverpool și Manchester City, remiză spectaculoasă în Premier League - HotNews.ro

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Liverpool - Chelsea: a doua  finală stagională între cele două echipe
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Liverpool - Chelsea: a doua finală stagională între cele două echipe

Manchester City - Liverpool 3-2, în optimile Cupei Ligii Angliei.  "Cetăţenii" se califică în sferturi după un meci spectaculos. Video -  Fanatik.ro
Manchester City - Liverpool 3-2, în optimile Cupei Ligii Angliei. "Cetăţenii" se califică în sferturi după un meci spectaculos. Video - Fanatik.ro

Final nebun în meciul dintre Liverpool și Newcastle din Premier League

Liverpool - Real Madrid, meciul de peste un miliard și jumătate de euro.  Cine câștigă duelul cotelor de piață la finala UEFA Champions League -  Fanatik.ro
Liverpool - Real Madrid, meciul de peste un miliard și jumătate de euro. Cine câștigă duelul cotelor de piață la finala UEFA Champions League - Fanatik.ro

Record uluitor stabilit în meciul dintre Aston Villa și Liverpool

Liverpool, repriză catastrofală cu Napoli! Van Dijk a fost "demon" și  "înger". Joe Gomez, meci de coșmar - Antena Sport
Liverpool, repriză catastrofală cu Napoli! Van Dijk a fost "demon" și "înger". Joe Gomez, meci de coșmar - Antena Sport