Dunărea golf cu blândețe finala turneu tenis madrid Toxic Pantaloni Adaptare

Madrid, turneul revanșelor pentru Ons Jabeur: "Bencic, Halep, Alexandrova,  toate m-au bătut în trecut!" - Eurosport
Madrid, turneul revanșelor pentru Ons Jabeur: "Bencic, Halep, Alexandrova, toate m-au bătut în trecut!" - Eurosport

Tenis: Alexander Zverev şi Carlos Alcaraz vor disputa finala turneului de  la Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Alexander Zverev şi Carlos Alcaraz vor disputa finala turneului de la Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu e în "finala calificărilor" la Madrid! Poate deveni a 3-a  româncă de pe tabloul principal la Caja Magica - Eurosport
Irina Begu e în "finala calificărilor" la Madrid! Poate deveni a 3-a româncă de pe tabloul principal la Caja Magica - Eurosport

Tenis: Jessica Pegula şi Ons Jabeur vor disputa finala turneului WTA de la  Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Jessica Pegula şi Ons Jabeur vor disputa finala turneului WTA de la Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.

Carlos Alcaraz l-a eliminat pe Novak Djokovic și s-a calificat în finala  turneului ATP de la Madrid. Puștiul-minune al Spaniei îl învinsese și pe  „regele zgurii”, compatriotul său Rafa Nadal - B1TV.ro
Carlos Alcaraz l-a eliminat pe Novak Djokovic și s-a calificat în finala turneului ATP de la Madrid. Puștiul-minune al Spaniei îl învinsese și pe „regele zgurii”, compatriotul său Rafa Nadal - B1TV.ro

Paula Badosa, impresionată de Simona Halep după meciul de la Madrid! "E o  stea a acestui sport" - Eurosport
Paula Badosa, impresionată de Simona Halep după meciul de la Madrid! "E o stea a acestui sport" - Eurosport

Zverev, rege la Madrid! A câştigat turneul, după o finală epică, împotriva  lui Berrettini - Eurosport
Zverev, rege la Madrid! A câştigat turneul, după o finală epică, împotriva lui Berrettini - Eurosport

Tenis: Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA  de la Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA de la Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe  Dominika Cibulkova
Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe Dominika Cibulkova

Ons Jabeur și Jessica Pegula vor disputa finala feminină a turneului de  tenis de la Madrid
Ons Jabeur și Jessica Pegula vor disputa finala feminină a turneului de tenis de la Madrid

Sabalenka - Barty, finala feminină a turneului de la Madrid Open! Când se  desfășoară ultimul act
Sabalenka - Barty, finala feminină a turneului de la Madrid Open! Când se desfășoară ultimul act

Irina Begu, pe tabloul principal la Madrid! A trecut rapid de Rakhimova în  finala calificărilor - Eurosport
Irina Begu, pe tabloul principal la Madrid! A trecut rapid de Rakhimova în finala calificărilor - Eurosport

Tenis: Alexander Zverev şi Carlos Alcaraz în finala turneului de la Madrid

WTA “Mutua Madrid Open” 2021: Sferturile de finală de pe jumătatea  superioară a tabloului | TENISite
WTA “Mutua Madrid Open” 2021: Sferturile de finală de pe jumătatea superioară a tabloului | TENISite

VIDEO Jessica Pegula, în finală la WTA Madrid - HotNews.ro

Turneul de la Madrid: finala de cinci stele pe tabloul feminin. Cu cine va  juca lidera
Turneul de la Madrid: finala de cinci stele pe tabloul feminin. Cu cine va juca lidera

Ons Jabeur a câștigat turneul de la Madrid, obținând cel mai important  titlu din carieră | Digi24
Ons Jabeur a câștigat turneul de la Madrid, obținând cel mai important titlu din carieră | Digi24

S-a stabilit finala masculină a turneului de la Madrid!

finală turneu tenis Madrid - Stiri - spotmedia.ro

Poziția pe care a urcat Simona Halep în clasamentul pentru Turneul  Campioanelor, după parcursul de la WTA Madrid
Poziția pe care a urcat Simona Halep în clasamentul pentru Turneul Campioanelor, după parcursul de la WTA Madrid

Turneul de la Madrid: rezultat ''bomba'' in sferturile de finala. Cine l-a  invins pe ''regele zgurii'' Rafael Nadal
Turneul de la Madrid: rezultat ''bomba'' in sferturile de finala. Cine l-a invins pe ''regele zgurii'' Rafael Nadal