sudvest propoziție picurat diplome turneu volei Anual Subvenţie Arheolog

Medaliile de aur în Campionatul Național de volei – cadeți au ajuns în  vitrina CS ProVolei Arad | GALERIE FOTO – Special Arad · ultimele știri din  Arad
Medaliile de aur în Campionatul Național de volei – cadeți au ajuns în vitrina CS ProVolei Arad | GALERIE FOTO – Special Arad · ultimele știri din Arad

Raionul Ungheni a găzduit Turneul OPEN la volei, iarna 2021 - Știri din  regiunea Ungheni
Raionul Ungheni a găzduit Turneul OPEN la volei, iarna 2021 - Știri din regiunea Ungheni

Participă și tu la Cupa Președintelui raionului Soroca la volei -  Observatorul de Nord
Participă și tu la Cupa Președintelui raionului Soroca la volei - Observatorul de Nord

TurdaNews - Volei, Cadete: CSS Turda termină pe locul 4 la turneul final al  Campionatului Național de Cadete!
TurdaNews - Volei, Cadete: CSS Turda termină pe locul 4 la turneul final al Campionatului Național de Cadete!

Colegiul Tehnic Feroviar Mihai I" a luat tot la volei, la Olimpiada  Liceelor McDonald''s. S-a clasat pe primele locuri și a dat M.V.P.-urile  turneului
Colegiul Tehnic Feroviar Mihai I" a luat tot la volei, la Olimpiada Liceelor McDonald''s. S-a clasat pe primele locuri și a dat M.V.P.-urile turneului

Volei fete – don't give up/sport/licee

Turneului la volei între instituţiile din comuna Ciorescu

LAPI Dej, VICECAMPIOANA României la volei cadeți - FOTO - Dej24.ro

A învins campioana: Volei Alba Blaj a încheiat sezonul regulat al Diviziei  A1 pe PRIMUL LOC în clasament - Alba24
A învins campioana: Volei Alba Blaj a încheiat sezonul regulat al Diviziei A1 pe PRIMUL LOC în clasament - Alba24

Patru diplome sportive

Turneu de volei pentru sindicaliste | Vocea poporului

Performanță istorică! CSȘ Târgoviște, noua campioană a României la volei  speranțe – Club Sportiv Scolar Targoviste
Performanță istorică! CSȘ Târgoviște, noua campioană a României la volei speranțe – Club Sportiv Scolar Targoviste

Raionul Ungheni a găzduit Turneul OPEN la volei, Iarna 2021 -  ProvincialProvincial
Raionul Ungheni a găzduit Turneul OPEN la volei, Iarna 2021 - ProvincialProvincial

Cadetele încheie sezonul la volei — Info Mureș

Asociația Sportivă DREAM by DREAM | Iasi

Turneul raional la Volei în memoria sportivului Vladimir Rogojin, ediția  2020. | Consiliul Raional Leova - Republica Moldova
Turneul raional la Volei în memoria sportivului Vladimir Rogojin, ediția 2020. | Consiliul Raional Leova - Republica Moldova

Ziarul Nostru - Asociaţia de Volei din raionul Soroca cu... | Facebook

Turneul Internațional la volei pentru veterani, bărbați și femei -  desfășurat în raionul Ungheni! - ProvincialProvincial
Turneul Internațional la volei pentru veterani, bărbați și femei - desfășurat în raionul Ungheni! - ProvincialProvincial

Volei • Alba Sport

Voleibalistele de la „Mircea cel Bătrân”, locul 2 la turneul semifinal din  cadrul Olimpiadei Gimnaziilor
Voleibalistele de la „Mircea cel Bătrân”, locul 2 la turneul semifinal din cadrul Olimpiadei Gimnaziilor