Anzai Caracteristică Comparaţie cine a cistigat cele mai multe cupe in anglia Miniatură Dispărut intrerupator

Liverpool a devenit cea mai de succes echipă din Anglia după cucerirea  titlului! Clasamentul complet - Eurosport
Liverpool a devenit cea mai de succes echipă din Anglia după cucerirea titlului! Clasamentul complet - Eurosport

Cine a câştigat de cele mai multe ori Champions League?

Încă o barieră doborâtă! Echipa cu cele mai multe meciuri în istoria Cupei  Mondiale
Încă o barieră doborâtă! Echipa cu cele mai multe meciuri în istoria Cupei Mondiale

Top Cinci cluburi cu cele mai multe trofee Champions League in vitrină |  TopCinci
Top Cinci cluburi cu cele mai multe trofee Champions League in vitrină | TopCinci

George Cohen s-a stins din viață la 83 de ani! Fundașul a câștigat Cupa  Mondială alături de Anglia | Sport.ro
George Cohen s-a stins din viață la 83 de ani! Fundașul a câștigat Cupa Mondială alături de Anglia | Sport.ro

Cele mai tari recorduri la Cupa Mondiala - GNTTIPS.RO

Cupa Mondială: Anglia, câștigătoarea grupei B - Stiri pe surse - Cele mai  noi stiri
Cupa Mondială: Anglia, câștigătoarea grupei B - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Campionatul Mondial de fotbal - Curiozități, recorduri și detalii mai puțin  cunoscute din istoria turneului final - HotNews.ro
Campionatul Mondial de fotbal - Curiozități, recorduri și detalii mai puțin cunoscute din istoria turneului final - HotNews.ro

Christoph Kramer, fotbalistul care nu-și amintește că a câștigat Cupa  Mondială în fața Argentinei lui Messi | Sport.ro
Christoph Kramer, fotbalistul care nu-și amintește că a câștigat Cupa Mondială în fața Argentinei lui Messi | Sport.ro

Harry Kane a dat verdictul: unde se opreşte Anglia, la Campionatul Mondial  - Eurosport
Harry Kane a dat verdictul: unde se opreşte Anglia, la Campionatul Mondial - Eurosport

Cupa Mondială 2022: Anglia și SUA merg în optimi din Grupa B, după victorii  în fața Țării Galilor și Iranului | Digi24
Cupa Mondială 2022: Anglia și SUA merg în optimi din Grupa B, după victorii în fața Țării Galilor și Iranului | Digi24

Echipa cu cele mai multe trofee din istoria fotbalului. Real Madrid, abia  pe locul șase în ierarhie. Poziția lui Man United
Echipa cu cele mai multe trofee din istoria fotbalului. Real Madrid, abia pe locul șase în ierarhie. Poziția lui Man United

It's coming home!". Anglia a câştigat Euro 2022, primul trofeu major după  56 de ani - Eurosport
It's coming home!". Anglia a câştigat Euro 2022, primul trofeu major după 56 de ani - Eurosport

Anglia, învinsă de Uruguay la Cupa Mondială | Sport | România Actualitați

Pantilimon, considerat unul dintre cei mai slabi jucatori care au castigat  titlul in Anglia! Ce gafa de proportii au facut jurnalistii britanici |  Sport.ro
Pantilimon, considerat unul dintre cei mai slabi jucatori care au castigat titlul in Anglia! Ce gafa de proportii au facut jurnalistii britanici | Sport.ro

Noua Zeelandă a câştigat Cupa Mondială la rugby feminin, după victoria cu  Anglia, scor 34-31
Noua Zeelandă a câştigat Cupa Mondială la rugby feminin, după victoria cu Anglia, scor 34-31

Anglia are cea mai valoroasă echipă de la Cupa Mondială Qatar 2022

Italia a câştigat Euro 2020, după ce a învins-o pe Anglia în finală

Italia, campioană la EURO 2020 după o finală dramatică. Meciul, decis la  loviturile de departajare - Stirileprotv.ro
Italia, campioană la EURO 2020 după o finală dramatică. Meciul, decis la loviturile de departajare - Stirileprotv.ro

Finalele Cupei Mondiale. Brazilia are cele mai multe trofee: 5!