Inconjurat surround, Categorie cine a câștigat turul frânte 2018 Incident, eveniment Însorit Mort în lume

Tadej Pogacar a câștigat Turul Franței 2020! Sam Bennett s-a impus la  sprint în ultima etapă, cu finalul pe Champs-Elysées
Tadej Pogacar a câștigat Turul Franței 2020! Sam Bennett s-a impus la sprint în ultima etapă, cu finalul pe Champs-Elysées

O spectatoare la Turul Franței a provocat unul dintre cele mai mari  caramboluri din istoria competiției. Organizatorii depun plângere | Digi24
O spectatoare la Turul Franței a provocat unul dintre cele mai mari caramboluri din istoria competiției. Organizatorii depun plângere | Digi24

Cât a câștigat fiecare echipă din Turul Franței la ediția din 2019 -  NewMoney
Cât a câștigat fiecare echipă din Turul Franței la ediția din 2019 - NewMoney

ZIUA FRANŢEI Turul Franţei, istorie sportivă pe două roţi - 12.07.2019 |  BURSA.RO
ZIUA FRANŢEI Turul Franţei, istorie sportivă pe două roţi - 12.07.2019 | BURSA.RO

Lorena Wiebes, învingătoare în etapa a cincea a Turului Franţei - News  Bucuresti
Lorena Wiebes, învingătoare în etapa a cincea a Turului Franţei - News Bucuresti

VIDEO Ciclism feminin: Olandeza Annemiek van Vleuten a câştigat Turul  Franţei | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Ciclism feminin: Olandeza Annemiek van Vleuten a câştigat Turul Franţei | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ciclistul german Lucas Carstensen a câştigat prima etapă a Turului  României. Românul Eduard Grosu este liderul clasamentului general
Ciclistul german Lucas Carstensen a câştigat prima etapă a Turului României. Românul Eduard Grosu este liderul clasamentului general

Egan Bernal, primul columbian care a câştigat... | News.ro

Jonas Vingegaard, lovitura carierei! L-a bătut pe Pogacar şi a câştigat  Turul Franţei. Cine s-a impus în ultima etapă de la Paris - Sportbull
Jonas Vingegaard, lovitura carierei! L-a bătut pe Pogacar şi a câştigat Turul Franţei. Cine s-a impus în ultima etapă de la Paris - Sportbull

Tadej Pogacar e patronul din Turul Franţei. De 86 de ani nimeni nu a reuşit  ceva similar - Eurosport
Tadej Pogacar e patronul din Turul Franţei. De 86 de ani nimeni nu a reuşit ceva similar - Eurosport

Turul Franţei va avea alt "rege". Quintana a câştigat etapa a 17-a, Froome  nu mai are şanse să câştige
Turul Franţei va avea alt "rege". Quintana a câştigat etapa a 17-a, Froome nu mai are şanse să câştige

Julian Alaphilippe a câștigat prima etapă din Alpi, a 10-a din Turul  Franței 2018
Julian Alaphilippe a câștigat prima etapă din Alpi, a 10-a din Turul Franței 2018

VIDEO Turul Franței: Tadej Pogacar a câștigat competiția pentru a doua oară  consecutiv / Wout van Aert, victorie în ultima etapă - HotNews.ro
VIDEO Turul Franței: Tadej Pogacar a câștigat competiția pentru a doua oară consecutiv / Wout van Aert, victorie în ultima etapă - HotNews.ro

Pogačar a câștigat Turul Franței la ciclism pentru al doilea an consecutiv  – Independentul
Pogačar a câștigat Turul Franței la ciclism pentru al doilea an consecutiv – Independentul

Magnus Cort a câştigat etapa a 10-a a Turului Franţei / În clasamentul  general, lider este în continuare slovenul Tadej Pogacar
Magnus Cort a câştigat etapa a 10-a a Turului Franţei / În clasamentul general, lider este în continuare slovenul Tadej Pogacar

Tadej Pogacar nu este imbatabil în Turul Franței, consideră Christian  Prudhomme, directorul competiției - Eurosport
Tadej Pogacar nu este imbatabil în Turul Franței, consideră Christian Prudhomme, directorul competiției - Eurosport

VIDEO Ciclism - Turul Franţei: Groenewegen a câştigat etapa a 3-a, Van Aert  rămâne lider la general | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Ciclism - Turul Franţei: Groenewegen a câştigat etapa a 3-a, Van Aert rămâne lider la general | AGERPRES • Actualizează lumea.

S-a încheiat Turul Franței! Jonas Vingegaard, campion în premieră! Cum  arată clasamentul | Sport.ro
S-a încheiat Turul Franței! Jonas Vingegaard, campion în premieră! Cum arată clasamentul | Sport.ro

Turul Franței la ciclism feminin câștigat de Annemiek van Vleuten –  Independentul
Turul Franței la ciclism feminin câștigat de Annemiek van Vleuten – Independentul

Nu are rival în Turul Franței! Cursă de senzație a liderului clasamentului  general, care a câștigat clar etapa a 4-a | Sport.ro
Nu are rival în Turul Franței! Cursă de senzație a liderului clasamentului general, care a câștigat clar etapa a 4-a | Sport.ro

Annemiek van Vleuten a câştigat Turul feminin al Franţei la ciclism | Epoch  Times România
Annemiek van Vleuten a câştigat Turul feminin al Franţei la ciclism | Epoch Times România

Ciclism | Turul Franţei: Van Aert a câştigat etapa a 20-a

Turul Franței: Pogacar imperial – câștigă etapa 18, a doua consecutiv în  galben | RFI Mobile
Turul Franței: Pogacar imperial – câștigă etapa 18, a doua consecutiv în galben | RFI Mobile

Turul Franței - Wikipedia

Geraint Thomas aduce o nouă victorie britanică, pentru Sky, în Turul  Franței 2018
Geraint Thomas aduce o nouă victorie britanică, pentru Sky, în Turul Franței 2018