Home

Teleferic Uneori uneori Duritate balonul de aur mbappe Observație Cameră Cu fața în sus

Kylian Mbappe, dezvăluiri din vestiar! Cum s-a comportat Messi înainte să  câștige al șaptelea Balon de Aur: „I-am zis că nu e posibil!” | Sport.ro
Kylian Mbappe, dezvăluiri din vestiar! Cum s-a comportat Messi înainte să câștige al șaptelea Balon de Aur: „I-am zis că nu e posibil!” | Sport.ro

Kylian Mbappe, fără ezitare. Cum arată podiumul pentru Balonul de Aur 2022  în opinia francezului
Kylian Mbappe, fără ezitare. Cum arată podiumul pentru Balonul de Aur 2022 în opinia francezului

Kylian Mbappe, nominalizat la Balonul de Aur | replicaonline.ro

Mbappe, dezamăgitul serii! Cum a fost surpins francezul, după ce s-a clasat  pe locul 9 la gala Balonului de Aur | Sport.ro
Mbappe, dezamăgitul serii! Cum a fost surpins francezul, după ce s-a clasat pe locul 9 la gala Balonului de Aur | Sport.ro

Kylian Mbappe, nominalizat în premieră pentru trofeul Balonul de Aur

Balonul de Aur 2018 | Mbappe, cel mai bun tânăr jucător: e primul care  câştigă trofeul Kopa
Balonul de Aur 2018 | Mbappe, cel mai bun tânăr jucător: e primul care câştigă trofeul Kopa

BALONUL DE AUR 2018 | Mbappe a castigat primul trofeu Kopa, acordat pentru  cel mai bun tanar: "De acum incolo vreau sa castig TOT CE SE POATE" |  Sport.ro
BALONUL DE AUR 2018 | Mbappe a castigat primul trofeu Kopa, acordat pentru cel mai bun tanar: "De acum incolo vreau sa castig TOT CE SE POATE" | Sport.ro

Kylian Mbappe, marele pierzător după schimbarea regulilor de acordare a  Balonului de Aur. Care sunt favoriții la trofeu - Fanatik.ro
Kylian Mbappe, marele pierzător după schimbarea regulilor de acordare a Balonului de Aur. Care sunt favoriții la trofeu - Fanatik.ro

„Balonul de Aur 2021” își știe deja câștigătorul? Neymar și Mbappe, favoriți

VIDEO Locul 9 în clasamentul Balonului de Aur, Kylian Mbappe a fost  desemnat jucătorul anului la Globe Soccer Awards - HotNews.ro
VIDEO Locul 9 în clasamentul Balonului de Aur, Kylian Mbappe a fost desemnat jucătorul anului la Globe Soccer Awards - HotNews.ro

Va fi cea mai „nebună” luptă pentru Balonul de Aur. Mbappe e pe 4. Surpriza  uriașă de pe locul 2 - Playsport
Va fi cea mai „nebună” luptă pentru Balonul de Aur. Mbappe e pe 4. Surpriza uriașă de pe locul 2 - Playsport

Schimbări importante în topul favoriților pentru Balonul de Aur 2022! Cine  e noul lider al ierarhiei - Eurosport
Schimbări importante în topul favoriților pentru Balonul de Aur 2022! Cine e noul lider al ierarhiei - Eurosport

Mbappe e noul Pele!" Arsene Wenger, convins că starul lui PSG va câștiga  Balonul de Aur - Eurosport
Mbappe e noul Pele!" Arsene Wenger, convins că starul lui PSG va câștiga Balonul de Aur - Eurosport

Mbappe, înțepături la adresa lui Real Madrid: „Clubul știe să pună presiune  pe votanții de la Balonul de Aur”
Mbappe, înțepături la adresa lui Real Madrid: „Clubul știe să pună presiune pe votanții de la Balonul de Aur”

Arsene Wenger: „Mbappe e noul Pele! Va câștiga Balonul de Aur”

Mbappe ar fi de abia pe locul șase în lupta pentru Balonul de Aur

Un nou indiciu că Mbappe vrea să plece de la PSG? "Vreau Balonul de Aur,  dar e un proces" - Eurosport
Un nou indiciu că Mbappe vrea să plece de la PSG? "Vreau Balonul de Aur, dar e un proces" - Eurosport

Balonul de Aur 2021” își știe deja câștigătorul? Neymar și Mbappe, favoriți

Kylian Mbappe și drumul către Balonul de Aur - Eurosport

Foto | Kylian Mbappe, viral: cum a reacționat când a văzut pe ce loc s-a  clasat în ierarhia pentru Balonul de Aur
Foto | Kylian Mbappe, viral: cum a reacționat când a văzut pe ce loc s-a clasat în ierarhia pentru Balonul de Aur